مراسم افتتاحیه چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاههای منطقه 2 برگزار شد

همزمان با آغاز دهه فجر و سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آیین افتتاحیه چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاههای منطقه 2 با حضور نماینده وزارت علوم ، مسئولین دانشگاه ، بنیاد شهید و مدیران، سرپرستان و ورزشکاران دانشگاهها برگزار شد . در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قران کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی حجه الاسلام کیومرزی مسئول نهاد نمایندگی طی سخنانی با تشکر از برگزاری این المپیاد پیروزی انقلاب اسلامی را ثمره خون شهدا و ایثارگران و تداوم آن را در سایه پیروزی از ولایت و رهبری دانست . در ادامه صالحی مدیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه ارومیه و دبیر منطقه با خیر مقدم به حاضرین و تبریک ایام خجسته دهه فجر گزارشی ار روند برگزاری مسابقات را ارایه نمودند بر این اساس در ایام دهه فجر حدود 200 نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاههای منطقه 2 در 6 رشته ورزشی به رقابت خواهند پرداخت در ادامه مراسم دکتر حب نقی ریاست محترم دانشگاه طی سخنانی با ابراز خرسندی از حضور دانشگاههای شمال غرب در دانشگاه ارومیه مسئولیت سنگین دانشجویان شاهد و ایثارگر را در تداوم اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد آور شدند.

وی نقش و جایگاه ورزش و تربیت بدنی را در تعالی روح و جسم و روان و سلامت و رشد و پویایی قشر جوان و ایجاد نشاط و شادابی و پرورش تعهد و مسئولیت پذیرش دانشجویان موثر دانست .

مدیر کل محترم بنیاد شهید استان نیز در ایم مراسم با ابراز تشکر و قدردانی از برگزاری این المپیاد بر هماهنگی و همکاری بیش از پیش مراکز اموزش عالی و بنیاد شهید تاکید کرد وی با ارایه آماری از خدمات بنیاد شهید بر جامعه ایثارگران نقش دانشجویان شاهد و ایثارگر را در پیشبرد اهداف شهدا و ایثارگران سازنده توصیف کرد.

اجرای برنامه های هنری و فرهنگی و مسابقه حضوری و پذیرایی از بخش های دیگر این افتتاحیه بود

Counter

    • آمار بازدید:  امروز:14  این هفته:1110  این ماه:7173  امسال:277530