اطلاعیه ها

Updated: 24 sec ago

سمپوزیوم "آشنایی با دوره های معتبر تربیت مدرس زبان انگلیسی" برگزار می شود

18. آذر 1397 - 13:57
معاونت فرهنگی و اجتماعی با همکاری انجمن علمی دانشجویی زبان انگلیسی سمپوزیوم "آشنایی با دوره های معتبر تربیت مدرس زبان انگلیسی" برگزار می کند

 

فراخوان حمایت از پایان​​ نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتري با موضوعات مرتبط با دوران دفاع مقدس

6. آذر 1397 - 11:44

موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت به عنوان یکی از متولیان گردآوری، حفظ و نگهداری آثار و ارزش های دوران دفاع مقدس، ترویج معارف آن دوران و موارد مرتبط اقدام به طرح "پروژه حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری"  با موضوعات مرتبط با دوران دفاع مقدس نموده است.
آدرس اینترنتی: www.iranhdm.ir

ستاد اقامه نماز مسابقه کتابخوانی از کتاب « خانه بهشتی » را برگزار می کند

5. آذر 1397 - 13:27

کتاب و کتابخوانی یکی از ابزارهای رشد و تربیت انسان است که دین مقدس اسلام تعالیم خود را با آیه مبارک ” اقراء ” آغاز نمود . با توجه به این نکته مهم و تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر افزایش سرانه مطالعه و افزودن کتاب به سبد خانوار ها و در نتیجه ارتقاء سطح علم و آگاهی عمومی مردم، ستاد اقامه نماز می کوشد تا با معرفی و مطالعه کتب سودمند نماز، معارف نورانی نماز را در جامعه گسترانده و فضای جامعه را با عطر نماز معطر و به نور نماز منور گرداند.

ستاد اقامه نماز استان با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ نورانی نماز در جامعه اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب خانه بهشتی تالیف دکتر محمد داودی می کند .

علاقمندان ( افراد بالای ۱۸ سال ) برای شرکت در مسابقه و تهیه کتاب و پرسشنامه میتوانند از تاریخ ۲۵ مهر لغایت ۲۵ آذرماه ۹۷  جهت تهیه کتاب به ستاد اقامه نماز استان واقع در میدان مدرس سابق ستاد اقامه نماز استان مراجعه نمایند و همچنین جهت شرکت در بخش الکترونیکی و دریافت فایل PDF کتاب از طریق اپلیکیشن کتاب الکترونیک فارسی” طاقچه ” و همچنین وب سایت www.namazportal.ir اقدام نمایند.

سئوالات مسابقه کتابخوانی

فراخوان موزه ملی علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران برای فعالیت پژوهشی

5. آذر 1397 - 11:28

موزه ملی علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران از همه دانشگاهیان و پژوهشگران علاقه مند سراسر کشور دعوت کرد که در فراخوان پژوهشی سالانه این موزه شرکت کنند.

حوزه های اصلی و سرفصل کلی پژوهش های مورد نیاز موزه شامل حوزه علوم انسانی، ابزارهای ارتباطی، هم سویی با جامعه، هویت و توانمندی ملی، جذب مخاطب و بازاریابی، فناوری های بومی، حوزه علوم پایه و فناوری، طراحی و اجرای رویدادهای علمی و طراحی و اجرای نمایشگاه به منظور بازنمایی مفاهیم علم و فناوری است.
جزئیات بیشتر درباره موضوعات و فرم های هر یک از پیشنهاده‌ها در سامانه www.inmost.ir موجود است.
نتایج مرحله نخست داوری پیشنهادهای پژوهشی و زمان بندی جلسه دفاع از پیشنهاد، اول دیماه و نتایج نهایی، اول بهمن ماه ۱۳۹۷ اعلام خواهد شد.

اطلاعیه بیست و دومین مراسم ازدواج دانشجویی سال تحصیلی ۹8-۹7

29. آبان 1397 - 8:59

ستاد ازدواج دانشجویی اعلام کرد:

شرایط و ضوابط ثبت نام
* زمان ثبت نام برای زوجین تاریخ  97/8/28  تا 97/10/30
* آدرس سایت ثبت نام ازدواج دانشجویی  ezdevaj.org  می باشد.
* تاریخ عقد مجاز برای ثبت نام  از  مورخه  1 فروردین 96  لغایت  1 آذر 97  می باشد .
* در مواردی که هر دو زوج دانشجو هستند فقط یکی از آنها می توانند به عنوان داوطلب اصلی اقدام به ثبت نام نمایند.
* دانشجویان می بایست پس از ثبت نام، حداکثر تا یک هفته  پرینت ثبت نام  را به همراه اصل مدارک (عقدنامه، شناسنامه ،کارت ملی  و کارت دانشجویی ) جهت تایید به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ارومیه ارائه نمایند.
* ویرایش اطلاعات ثبت نام شده توسط خود داوطلب تنها تا قبل از تایید دفتر نهاد رهبری دانشگاه امکان پذیر می باشد.
* جهت کسب اطلاعات بیشتر همه روزه در ساعات اداری  به دفتر نهاد رهبری دانشگاه واقع در پردیس نازلو مراجعه نمایید.

Counter

    • آمار بازدید:  امروز:56  این هفته:1283  این ماه:8731  امسال:201881